| AAAdelin a întrebat:

Am un LG Optimus L7 si am o problema. Mi se opreste brusc. Fara sa anunte nimic. Si nu porneste pana nu reintroduc bateria. Cum pot face sa nu mi se mai intample?

3 răspunsuri:
| alextotal a răspuns:

Salut. Du-te la un service cu el si roaga-i pe cei de acolo sa iti schimbe baterie. Servisul recomantat de mine este cel de la obor.

| Gabi20CM a răspuns:

Daca ai garantie du-l de unde l-ai cumparat. Poate ai primit unul defect. Daca ii asa atunci ti-l vor schimba.

| Ciinaru_Daniel_1986 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, pana nu scot bateria si o introduc din nou, nu porneste, se opreste deodata, apare sigla Vodafone si adio... da-i husa jos, scoate capacul, scoate bateria, baga-le la loc, apasa ON, cam multe, nu exceleaza telefonul asta, inainte de L7 am avut LG Optimus One P500, jos palaria, i l-am dat sotiei, merge si acum dupa 1 an si jumatate. Daca vrei ceva cu adevarat bun de la LG, incearca LG L9, asta da telefon, am avut ocazia sa-l butonez intr-un magazin Orange