| Chrysstian a întrebat:

Care telefon este mai bun: HTC One sau Samsung Galaxy S4? Funda!

11 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Samsung galaxy s4

| Eliclau11 a răspuns:

Samsung galaxy s4

| AlexVizitiu a răspuns:

La performante sunt cam la fel.Totul tine de gusturi, de design sa fiu mai exact. Daca vrei un telefon premiuim cu un design premium iti recomand HTC-ul{aproape in totalitate aluminiu}.Dar daca nu tii atat de mult la design poti sa-ti iei Galaxy S 4{e facut din plastic}.Dar inca odata,; a performante sun cam la fel.

| AriadnaTPU a răspuns:

Samsung Galaxy S4

| supermamici a răspuns:

Uite aici comparatie intre HTC one, Samsung s4, si iphone5 http://timez.ro/......galaxy-s4/
La performante nu prea sunt cam la fel, Samsung s4 este muuuult peste HTC one.

| AlexVizitiu a răspuns (pentru supermamici):

Ma refeream la benchmarkuri.

| petron a răspuns:

Samsung Galaxy S4

| supermamici a răspuns (pentru AlexVizitiu):

Este logic ca un procesor cu 40% mai puternic va da mai bine in benchmark-uri nu crezi? Si este evident ca posibilitatea de a avea microsd sau o camera foto cu 13 mega fata de 4 mega fac un produs mult mai competitiv daca pretul este acelasi.

| RennaM a răspuns (pentru supermamici):

Aia i faza ca degeaba are 4 mega la camera da macar te-ai uitat la ce poze geniale face, parca i cea mai buna camera foto la telefon pana acum tongue

| supermamici a răspuns (pentru RennaM):

Acum depinde la ce te astepti, asa cum scrie si acolo 4mb nu inseamna neaparat mai prost decat 10 sau 13mb. Insa cine este dispus sa ofere o asemenea suma pe un smartphone, cu siguranta nu il ia pentru o camera foto. Este greu de crezut ca ceri atat de multe de la un smartphone si atat de putine de la o fotografie. Pentru fotografii pretentioase, cumperi ceva separat.