| Eddy17RO a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Nu stiu ce telefon sa-mi cumpar dintre Samsung Galaxy Young si Samsung Galaxy Trend. Young are sistemul de operare mai nou si 4 gb memorie interna spre deosebire de Trend care are sistemul de operare mai vechi, dar n-are memorie interna. Avantajele Trend-ului sunt ca are 4.0 inches, iar Young-ul are doar 3.27 inches si procesorul dual core 1.2 Ghz, iar Young 1 Ghz Cortex A5.Va rog, ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| AlexeHellsing a răspuns:

După părerea mea, mi-aș lua mai degrabă, având un buget limitat, un Samsung Galaxy Chat, dar între cele 2 variante e mult mai potrivit Samsung Galaxy Young.