| Alex1213 a întrebat:

Nu de curand mi-am pus windows 7 si intotdeauna cand il pornesc si nu am poza (negru)...Ce sa fac?crying

4 răspunsuri:
| vladsteaua a răspuns:

De cat timp ai winsows 7? daca il mai de mai mult de 30 de zile trebuie reinstalat ca a expirat licenta si cred ca asta e problema daca nu incearca sa pui o poza tu clic dreapta pe desktop si mai departe cred ca stiibig grin

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai licenta la windows.Iti apare Windows Genuine in stanga jos?

| Florincrap a răspuns:

Din cauza Microsoft Genuine Advantage Tool. E un program care te invita sa iti cumperi un DVD/CD cu Windows.
Un link catre un program care te va ajuta sa nu mai ai acel fundal negru si sa iti dispara acel Genuine Advantage Tool:http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/RemoveWGA.shtml

Sper ca te-am ajutat!

| DeyCj a răspuns:

Să dezinstalezi următorul update: KB971033
Urmează pașii Legali de aici:
http://geekmontage.com/......-kb971033/
restul îs ciobănisme made in ro, adică obișnuința de a pirata orice fice e cu rost, fie că, în cazul ăsta fără rost.De ce să furi ceva ce îi legal 120 de zile doar prin scriereaunei comenzi simple în cmd?!
Succes și nu folosi nici o dată loadere sau alte minuni ce ți sa recomandat pe aici sau găsești pe google.Cu așa ceva se distruge windows-ul.Succces