| Bitzuu88 a întrebat:

Salut.Acu cateva minute scriam mesaj si dintr-o data imi iese din mesaje si nu am mai putut intra.Se inchidea singur.Am inchis telefonul si l-am deschis dupa 2-3 minute, dar marea surpriza a fost ca atunci cand am intrat in contacte nu mai avea nici un numar.Numerele le-am recuperat pentru ca i-am facut un Backup cu cateva zile inainte (am Iphone 4-jailbreak). Acum intrebarea este, stiti cum sa fac sa nu se mai intample asa ceva?
DAU FUNDA! VA ROG!
MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
| ninel_2311 a răspuns:

Software vechi sau stricat, du-te si fa un update la software din tel sau du-te la centrul de unde ai achizitionat telefonul si zi-le de acele probleme! Funda?