| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
am avut un laptop cu display full hd, dar s-a spart.
acum i-am schimbat display-ul cu unul hd.
laptop-ul a inceput sa mearga un pic mai greu, nu este ceva semnificativ doar ca are o intarziere de jumatate de secunda atunci cand ii dau o comanda.
de obicei cand deschideam un video pe Youtube se deschidea instant, acum ii ia un pic sa se deschida.
care ar putea fi cauza?
are vreo legatura cu driver-ul?
multumesc!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Display laptop se schimba cu unul identic. Cine ti.a facut asa ceva?

| castlaveciolulmulat2k17 a răspuns:

Iti sugerez sa pui un specialist sa il analizeze
1Poate nu s-a spart doar displayul
2Poate nu e cel mai potrivit dsplay pentru laptop(daca nu e ca cel vechi)
3Poate e supraincalzit/ai instalat aplicatii si jocuri

Sugerez sa instalezi RAM Map e gratis si poate ajuta semnificativ(pe siteul Microsoft)