| Denila123 a întrebat:

Salut, am facut un abonament la digi si am auzit ca-mi va da un telefon hauwai dar nu stiu ce model, va rog care stie sa lase un mesaj.
Dau 13 lei abonamentul si 10 lei telefonul.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu i ai intrebat pe ei la digi, bă ce telefon Huawei i mi dati? Ce model? Du te maine la digi si intreaba i pe ei doar ai abonament la ei ai dreptul sa stii ce jaf de telefon i ti dau ei.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Hauwawawawai!

| gabicoo a răspuns:

Hau Wăi!
Bună asta! E nouă!
O adaug la colecția mea de perle!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii astia cred ca iti da unu cu specificatii slabe, daca iti da p9 lite esti super norocos happy

| NoBodyOriginal a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu sigur. Cei de la Digi de obicei sunt ieftini. Verisoara mea a primit un P20 Lite cu un abonament de 15 lei pe luna si a da 12 lei pe telefon.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoBodyOriginal):

Daca iti da p20 lite esti super norocos, e putin 15 lei pe luna happy faine oferte au astia de la digi laughing

| Denila123 explică (pentru anonim_4396):

Multumeac pentru sfaturi va voi tine la curent cu detalii

| Denila123 explică (pentru Denila123):

Digi c1 asta-i telefonul o fi bun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Denila123):

Nu laughing ce trist nu prea te pricepi cu telurile din zilele noastre ..ma miram eu cum naibii sa iti dea Huawei p20 lite cu 15 ron pe luna laughing mai bine da 50 de lei pe luna si ia-ti ceva mai bun macar un Huawei p10 lite sau Huawei p smart 2019.

| Denila123 explică (pentru anonim_4396):

Off cine mo fi pus sa fac abonament!
Aveam cartela Vodafone 2 la pret de 1 naveam treaba o reincarcam eu o luna a doua luna se reincarca ea