| WATCHDOGS a întrebat:

Salut am o intrebare de unde pot sa gasesc sa iau niste jocuri full pe android am Samsung s2 plus 19105p cam as vrea : gta vice city si modern combat 4 am tot cautat am bagat si nu-mi merge am gasit un joc full nfs most wanted 2012 big grin dar as vrea si jocurile alea doua sau una din ele de unde as putea sa iau...

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Pai nu ai play store pe tel, daca nu merge cauta pe pc pe net pe androidcore si le descarci apoi le bagi in tel cu usb si le instalezi, ai si jocuri care in play store sunt cu bani si le iei gratis.