| eutpu3 a întrebat:

Salut, am o mica problema si sper sa ma puteti ajuta. Deci am un telefon de tip Samsung Galaxy Young de ceva timp si am dat sa imi resetez telefonul la optiunile din fabrica. Mi-a dat sa scriu codul PIN si l-am gresit de 3 ori, crezand ca este codul pin pe care l-am pus eu inainte, dar am uitat ca l-am resetat. Acum imi cere codul PUK, ei bine am scris bine codul PUK, care il aveam si dupa imi scrie sa scriu noul cod pentru cartela SIM, scriu 0000 sau 1234 sau orice numere si imi zice ca e gresit si imi scade din incercari si asa am ajuns la o incercare. Ce sa fac?

1 răspuns:
| AlinSy a răspuns:

Ai putea sa te duci la magazinul de unde l-ai luat si sa intrebi acolo...