| DnX a întrebat:

Salut, am o problema cu bateria telefonului, de exemplu imi arata ca am 60% baterie, daca intru intr-un joc sau un video, mi se stinge dintr-o data, se reporneste continuu pana ii scot bateria, il las nitel, il aprind si imi arata ori ca mai am 1%, ori 40% ori 80%, si nu stiu ce are, e foarte putin umflata, nu mai se poate face nimic? Inafara de varianta alta baterie.

3 răspunsuri:
| seedwow16 a răspuns:

Cel mai bun sfat este sa o duci la reparatwinking Mie mi se pare ca ai un virushappy funda?

| Missie997 a răspuns:

Ori ai virusi in telefon. ori bateria nu mai e buna big grin. incearca o alta baterie sa o bagi in telefon si vezi daca merge cu alta si schimb-o.

| Catalin303 a răspuns:

Incearca sa vezi daca merge cu alta baterie.