| sskrillex96 a întrebat:

Salut. Am o problema cu telefonul, Samsung a13 5G, mi se deschide din senin google chrome cel mai frecvent pe un site "mozzart" dar cateodata si pe alte siteuri, indiferent ca stau pe Facebook, tiktok, sau nu sunt in vreo aplicatie, chiar fara sa apas pe nimic. Am incercat sa opresc notificarile, am sters datele aplicatiei si nu stiu ce sa ii mai fac. Care ar fi problema /rezolvarea?

3 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Iti baga aplicatiile reclame pop-up cu japca. Cauta un ad blocker pentru browser

| Cherciumihai a răspuns:

Se pare că telefonul tău prezintă o problemă cu deschiderea automată a browserului Google Chrome pe anumite site-uri. În acest caz, îți recomand să încerci următoarele soluții:
1. Verifică dacă există aplicații sau extensii suspecte instalate pe telefon care ar putea cauza această problemă și dezinstalează-le.
2. Șterge cache-ul și datele aplicației Google Chrome din setările telefonului.
3. Verifică setările de notificare ale aplicației Google Chrome și dezactivează orice opțiune care ar putea cauza deschiderea automată a browserului.
4. Actualizează aplicația Google Chrome la cea mai recentă versiune disponibilă.
Dacă problema persistă, este posibil să fie necesar să contactezi asistența tehnică a Samsung pentru a primi asistență suplimentară.