| Λndrei a întrebat:

Am pe cineva din familie plecat in Estonia si vorbim prin telefon, Cosmote.Problema este ca acea persoana a incercat sa-si dezactiveze extraoptiunea pentru a folosi doar credit.A sunat la 1234, a cerut dezactivarea si acum cand i-am reincarcat creditul extraoptiunea s-a reactivat.
Cum trebuie procedat mai corect de atat pentru dezactivare si utilizare doar credit?
Multumesc

1 răspuns:
| Alex0ne a răspuns:

Pai nu trebuie dezactivata ea se dezactiveaza cand nu mai ai minute sau ce contine extraoptiunea. Iar cand ai incarcat ea sa reactivat pentru ca nu i s-a dus toate mminutele si... deci tu trebuie sa comsumi aceea extraoptiunebig grin