| WATCHDOGS a întrebat:

Salut am Samsung galaxy s2 plus gt-i9105p si am bagat un card de 4 gb si am cautat peste tot cum sa salvez app si jocuri pe card am incercat sa le mut din tel pe card dar nu merge am incercat la un joc si nu a mers sa lua iar si tot asa ce as putea face va rog ajutor multumesc.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ai nevoie de root.

| WATCHDOGS explică:

Salut am root si mi-a mers dar am dat din greseala pe ceva de nu-mi mai porneste imi apare cand la prind asta Samsung galaxy s2 plus gt-i9105p si atata sa acolo cum pot sa-l fac in apoi