| Mariusica_Marius_1997 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu Samsung j5 câteodată mai mereu imi da ca aplicația touchwiz s-a oprit fortat ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Georgiii2000 a răspuns:

Trebuie sa ii dai reset ( revenire la setarile din fabrica ) ca si cum ai avea telefon nou. Dar ai grija daca dai reset ti se vor sterge pozele, aplicatiile muzica etc. Poti cauta pe Youtube sau Google.

| Mariusica_Marius_1997 explică (pentru Georgiii2000):

Am incercat dar degeaba...

| crazzyinferno a răspuns:

Este simplu happy ori telefonul este supra incarcat si nu poate due toate aplicatiile, tot ce trebuie facu este sa ii dai un reset din fabrica, sper ca te.am ajutat happy