| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Am și eu o problema cu telefonul.
De câteva zile,in timp ce rulez pe internet,jocuri sau orice altceva,la un moment dat dispare semnalul și se închide telefonul (Nu se închide de tot,se întâmplă exact cum as apasă eu pe butonul de off/on). Semnalul dispare doar pentru o fracțiune de secundă,cat se întâmplă acest lucru, apoi rulează normal, după iar se întâmplă...
Sa fie de la telefon? Sa fie de la rețeaua mobila? Nu mi s-a mai întâmplat așa ceva. Sper așa se intelega explicația simptomelor

5 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

E de la telefon, probabil s-a uzat butonul, o scurtă vizită te poate scăpa de nervii creați de către problemă.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

O scurtă vizită la service am uitat să precizez.

| Colr3x a răspuns:

Se poate să fie de la soft în urma unui update.

| GeorgeGabriel20001 explică (pentru Colr3x):

Exista vreo rezolvare? Înafara de restaurare din fabrica sau service?

| Colr3x a răspuns (pentru GeorgeGabriel20001):

Un eventual update. Ar mai fi o problemă legată de configurația telefonului, poate nu suportă anumite jocuri ce au cerințe mari de sistem. Se încălzește tare?