| radux3 a întrebat:

Am si eu o problema cu un Galaxy SII. Cam de 2 zile mi se aprinde ecranul telefonului din senin si imi apare pe ecran "Initializare MTP" adica ca si cum s-ar introduce un cablu usb in el. E problema de soft, daca dau o resetare la setarile din fabrica e ok? multumesc

Răspuns Câştigător
| AndreiLascae1 a răspuns:

Salut! Pai pot fi mai multe probleme la el. Poate e solicitat prea tare ( si mie mi s-a intamplat la fel ) de altfel poate este o problema de cand l-ai luat ( daca e nou ) si da, ar fi bine sa ii dai o resetare din fabrica. Sper ca ti-am fost de ajutor.Bafta