| Adrianbbs a întrebat:

Salut am si eu un Samsung Galaxy S4 si nu stiu cum a crapat geamul fara sa-l scap pe jos sa ma asez pe el sau alte chestii de cand l-am luat nu l-am scapata niciodata, daca il duc la garantie imi poate schimba geamul?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu crapa geamul ala el asa singur, i-ai facut tu ceva! Din pacate cei de la garantie ti-l poate inlocuri numai daca telefonul are probleme de hardware din diferite cauze, iar in al tau nu este posibil, se considera ca tu i-ai spart geamul, si nu ti-l vor lua in considerare!

| Adrianbbs explică (pentru Jipa95):

Pai si daca le dau eu bani sa schimbe geamul... ca daca schimb geamul in alta parte pierd garantia! Mi-l face daca le dau bani? Sau imi cer ei pentru al repara?

| Jipa95 a răspuns (pentru Adrianbbs):

Daca le dai bani din buzunarul tau, sigur ca ti-l schimba acolo la cei de la garantie!

| Adrianbbs explică (pentru Jipa95):

Aha multumesc multwinking