| Andrei_Ciobanu_1997 a întrebat:

Salut,am si eu un telefon LG T385 si am o problema cu el,atunci cand dau sa fac poze imi apare Memorie plina, cand intru pe net Memorie plina...cand imi setez un wallpaper Memorie plina, am incercat sa-l restartez dar fara folos.

Răspuns Câştigător
| SofiaAndreea a răspuns:

Si eu am tot un LG T385 dar nu am patit niciodata asa ceva dar care parte din memorie o ai full? cea interna sau externa, sau ambele? Oricum incearca sa iti resetezi cardul si poate ii va merge ca daca faci asa o sa ti se stearga toate pozele, melodiile de pe el si... poate merge! FUNDA?