| thejudge94 a întrebat:

Salut, am un galaxy ace plus si cand incerc sa redau in masina de pe el, acesta canta doar in telefon si nu in toata msina. cei 2 sunt conectati printr-un cablu jack deci nu vad care ar fi problema.

La telefonul vechi Nokia 5230, de cate ori conectam telefonul la masina imi apareau " Iesire audio" "casti", " suport pentru muzica", dar la ace plus nu imi apare nimic. a mai avut cineva problema asta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este compatibil cu sistemul tau.Din masina.

| thejudge94 explică (pentru darrio2007):

Si de unde stii asta?

| darrio2007 a răspuns (pentru thejudge94):

Difera sistemul de operare al telefonului.

| thejudge94 explică (pentru darrio2007):

Difera de ce? daca tot dia un raspuns, argumenteaza'l, nu-l da asa in fleasca

| darrio2007 a răspuns (pentru thejudge94):

Daca stii ce este un sistem de operare intelegi si singur.Nu ti-am raspuns la fleasca.