| Cazacu_Bogdan_1997 a întrebat:

Am un galaxy s4 i9505 si de curand am bagat pe el android lolipop 5.0. Acum vreau sa ii dau data factory reset (resetare din fabrica).
Intrebarea este : Daca ii dau reset mai ramane lolipop pe el sau trece pe versiunea 4.4.2?
Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| Just4boy a răspuns:

Androidul o sa-ti ramana Lollipop, ti se reseteaza doar setarile din el.
Poti pune vechiul android, la un service, sau, daca te pricepi, ti-l poti pune tu acasa cu ajutorul programului ODIN.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Chiar dacă îi faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) sau "hard reset", RĂMÂNE cu Android 5 happy

Toate cele bune.