| swampie a întrebat:

Salut,am un Huawei ascend G6 L11, versiunea B119, cea mai noua(cred).
As putea sa-i actualizez sistemul cumva? Sau nu se poate? Cand dau pe "actualizare local" spune ca nu gaseste pachetul de instalare.ce imi puteti spune?
Tin sa mentionez ca il am din Ianuarie,si cand l-a primit l-am actualizat in acea zi.
Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Deocamdata nu au scos un nou updates si de aia nu mai iti da. actualizarile se fac la 1 an, 2 depinde cand scot ei un nou updates

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Înseamnă că NU există altă actualizare de soft pentru acest model happy

Toate cele bune.

| Drăghici_George_1996 a răspuns:

Inca nu au bagat aia nici un update, mai asteapta poate o sa puna unu candva.

| swampie explică:

Am vazut pe net ca ii poti da root(pentru a avea accesul la ceea ce nu poti accesa) si aveau diferite modele..si am auzit ca exista mod-uri care-ti personalizeaza intr-un fel telefonul. Sper sa pot primi mai multe informatii.Multumesc happy