| IonuTz989 a întrebat:

Salut,am un Iphone 3G dar cand vreau sa-l resetez prin iTunes imi apare o eroare.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RadikalGamer a răspuns:

Dacă apare o eroare 1014, 1015 sau ceva de genul ăsta trebuie să-l duci la un service specializat unde să-ți facă Jailbreak. Dacă nu, fă jailbreak singur acasă.
Așa e cu iPhone-urile mai vechi 2G, 3G, 3GS. Apple le-a scos de mult din producție și nu mai are grijă de ele. Multe din ele sunt făcute special pentru U.S.A. și nu pentru alte țări.

1 răspuns:
| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Trebuie sa il duci pentru Jailbrack la firma de unde l-ai cumparat.