| Tukann a întrebat:

Salut am un iphone 6 s proaspat luat ...si daca il scutur putin se aude asa un ticait poate sa fie ca la s7 sa se miste focusul? E al doile iphone 6s si la fel a facut si cel vechi?

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Asa suna si S6E-ul meu.
E de la stabilizarea optica, e normal sa se miste

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

In ultimele luni am vazut vreo 250 telefoane iphone deschise. la foarte multe din ele suruburile nu sunt stranse si cad. in general cele ce fixeaza vibratorul. la 6 si 6s am gasit cele mai multe.
daca ai luat telefonul de mana a doua exista sansa sa fi fost deschis. asta e...chinezarii cum spun multi. sunt terminale mult mai fiabile si mai potente, asamblate in China, la fel ca si Iphone. Problema e ca ne curg balele dupa marul...neterminat.