| LM_Lucyan_1996 a întrebat:

Am un iPhone 6s cumpărat la mâna a doua de vreo săptămâna și ma tine foarte puțin bateria, chiar azi am cumpărat una de pe eMAG(nou) și mare diferența nu e. Știe careva motivul consumării excesive? Ma gândesc sa nu fie vreun consumator aiurea nu știu, nu mi explic asta! Ofer funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca e la mana a doua, nu stii ce a facut utilizatorul de dinainte

| D3I3 a răspuns:

Iphone 6 a avut intotdeauna probleme cu bateria.

| Naty_Naty_1995 a răspuns:

Tot vad pe Facebook postari de genul "oare cum se descurca astia cu iphone iarna" cred ca despre asta este vorba despre baterie. Probabil e chestia la iphonuri chiar am vazut foarte multi oameni care pomenesc de iphone ca nu merge la fel de bine iarna.

| LM_Lucyan_1996 explică (pentru Naty_Naty_1995):

Nu e vorba de iarna, ca eu și așa doar in mașina stau cu el la 20 de grade, am prieteni ce le țin mult mai mult bateria fata de mine! Cred ca e ceva din soft.