| donarcostica a întrebat:

Am un iPhone 6s si vreau sa trec la s7 edge. Intrebarea e daca dupa atata timp de la aparitia lui, daca cumpar unul SH se poate sa mai apara acea dunga roz? Ofer funda. Stima.

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Da,se poate oricand.Defapt probabil i-a aparut si posesorului de la care sa vr sa cumperi, dar este o modalitate prin care sa faci dunga sa dispara cateva zile. Poate el deja o are, dar face smecheria cand ti-l da si dupa o sa-ti apara din nou

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La un SH, oricând te poți aștepta la surprize

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Mie mi-a aparut la s7. Dupa un timp a inceput sa faca figuri ecranul.

| donarcostica explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Eu stiam ca doar la edge a fost problema asta. happy Ciudat ca ti-a aparut la s7 le normal. Stima, mersi de raspuns.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

De s7 edge vorbeam. Scuze!

| dmz123 a răspuns:

C