| StefanStefan3000 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un telefon second (S7 edge) dar imi este frica ca apare acea dungă roz..sunt sanse destul de mari? Nu vreau sa risc.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Riscul există, cu atât mai mult cu cât iei un second.

Problema ecranului Samsung Galaxy S7 Edge poate fi rezolvata temporar tastand combinatia *#0*# in dialerul telefonului si recalibrand ecranul. Deasemenea, apasarea pe carcasa Samsung Galaxy S7 Edge in preajma logo-ului pare sa rezolve temporar problema, insa niciuna dintre solutii nu este permanenta, problema fiind una hardware.

Poate te îndrepți spre ceva nou la banii ăia (A5, J7,...)

| StefanStefan3000 explică (pentru sierra1):

Atunci cred ca voi alege s7 simplu...chiar vreau performanta lui. Mersi de raspuns.

| sierra1 a răspuns (pentru StefanStefan3000):

Să fii iubit

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cu banii ce ii dai pe un s7 si iti cumperi un telefon nou si mai performant. Insa unde nu e minte ...vai de buzunar.