| ElenaElena1990 a întrebat:

Saluthappy
Am un Nokia N95 8GB,care acum cateva zile mi-a picat, l-am dus la un service unde mi-a schimbat banda.Cand am fost sa il iau mergea bine.Cand am ajuns acasa sa il bag la incarcat ca am ramas fara baterie si il aprind mi-se schimbau toate culorile la display.Am schimbat si displayul si la fel... ce credeti ca poate avea?big grin

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca ti se schimba culorile de pe display inseamna ca e ceva stricat la baterie, trebuie dus la un service.

| catalinmobil a răspuns:

Pai in primul rand toate telefoanele Nokia n95 din Romania sunt FACATURI! chiar daca pare exact ca cel real dar sa stii ca aceste telefoane rezista 6 luni si dupa adio butoane adio display adio sunet si tot asa (funda?)

| ElenaElena1990 explică (pentru catalinmobil):

Nu e fabricat in Romania, e adus din Anglia, mai bine imi iau alt telefon decat sa il mai repar.

| catalinmobil a răspuns (pentru ElenaElena1990):

Om asa sa faci!