| Dinho5821 a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy A8 2018 si de ieri intampin o problema, nu l-am bagat in apa si imi apare o eroare de la sistem "Verificare port incarcare/USB" a fost detectata umiditate la portul usb, aseara a disparut, l-am incarcat si azi a aparut iar

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca-l la gunoi si ia alt brand sau mergi pe S-uri.
Mai nou va aud ca aveti probleme si cu A-urile, pana acum J-urile erau cele mai cunoscute de intreaga lume avand probleme.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai lovit fix în inimă sad...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Oops. de ce? crying

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

I'm ā Samsung lover.

| Cristian_Badea_1992 a răspuns:

Ai reusit sa il repari?

| Mihaela_Paula_2000 a răspuns:

Ai rezolvat problema intampin si eu aceeasi problema cu aceelasi model de telefon.