| SmallBrain a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4.....adica aveam pana sa-l arunce tata de toti peretihappy, ecranul telefonului s-a spart si nu prea pot sa il mai folosesc asa de bine.L-am dus in oras sa-l repare insa au spus ca nu are ce sa-i mai faca.Sa imi iau altul nou s-au sa incerc sa-l duc la altcineva?

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, atata timp cat baietii de la service ti-au spus ca nu i se mai poate face nimic inseamna ca au stiut de ce. Eu zic sa le accepti sfatul si mai bine iti cumperi unul nou decat sa cauti pe la o gramada de service-uri si sa dai cam aceiasi bani cat ar costa unul nou.

1 răspuns:
| notefree a răspuns:

Ma si gandesc ce inger esti daca tatal tau tia spart telefonul
Depinde cat de grav ii situatia daca telefonul a fost lovit tare placa de baza poate fi afectata si ea si daca ii afectata nu se mai merita reparația