| IulianSTF a întrebat:

Am un Samsung S7 si acum putin timp i-am dat o resetare la setarile din fabrica si completez chestiile alea dupa resetare si dupa ma da sa ma conectez la un cont google, bun pun email'ul si parola dupa iar ma da sa ma conectez pana la nesfarsit. Ori fac eu ceva gresit ori e o problema de la el, stiti cumva ce are? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Andreialin21 a răspuns:

Nu pui bine adresa de email si parola.

| IulianSTF explică (pentru Andreialin21):

Ba da, le pun bine, daca nu le puneam bine imi zicea ca sunt gresite dar nu imi zice nimic.

| Cotofana_Dinu_1995 a răspuns:

Trebuie sa te asiguri ca ai scris email-ul si parola corecte!