| Andrei_Catalin_1996 a întrebat:

Salut as vrea si eu sa stiu cat costa o resetare din fabrica pentru j5? Am avut un cont de Samsung si numai stiu parola

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Chiar ai da bani pe ceva ce poti face singur acasa?
Spui ca ai cont dar ai uitat parola, si presupun ca mai stii parola de la contul sau adresa de email asociata contului Samsung. Deci poti sa resetezi parola in cadrul sectiunii "Am uitat parola" in cadrul site-ului : https://account.samsung.com/membership/index.do
Mai poti crea alt cont de email si sa il asociezi unui cobt Samsung, insa deja te complici.

| AlexSalling a răspuns:

Resetarea din fabrica ii gratuita din setarile telefonului.

| lilianaadelina a răspuns:

Resetarea din fabrica o poti face chiar si acasa, din butoane, nefiind nevoie de prezentarea la un service pentru asta

| AdrianYzerman a răspuns:

Nu te duce la service pentru asta. Îți ia vreun milion doar pentru ceva ce eu personal fac cam o dată la câteva zile?