| fabyy1998 a întrebat:

Am un telefon HTC desire 820 din 2016, din ce cauza nu am memorie la el mentionez ca am instalat pe el doar Facebook, messenger, wapp si Instagram, Youtube, fara poze si muzicam, i-am dat resetare din fabrica si imi arata memorie insuficienta, din ce cauza?

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Du-l in service

| fabyy1998 explică (pentru Bogdan70001):

Asta stiu... dar nu prea vreau sa ajung la service pentru. ca nu sunt seriosi si am patit sa il faca sa mearga doar o perioada scurta de timp...