| BiancaBiia27 a întrebat:

am avut un Samsung j1..la inceput mergea bine, totul perfect dar acum imi arata ca nu am destula memorie indiferent de ce as face.Chiar si dupa o resetare din fabrica merge ok 2-3 sapt apoi apar iar problemele.Acum as vrea sa imi iau un j5; ca aplicatii sunt gen tumblrr Instagram snapchat...nu jocuri.Ce telefon mi-ati recomanda? PS: sunt dependeta de telefon si muzica(rock)

Răspuns Câştigător
| Vasile_Petrut_Catalin_1996 a răspuns:

Deci telefoanele astea cu j la început sunt varza am avut și eu un j1 și îmi mergea greu rău dacă vrei un telefon k pana în 150 de euro adică pana im 6 mi-l încearcă sa cauți pe pc.garage.ro este super și sunt totul de calitate succes.
Funda?

1 răspuns: