| Georgiana582 a întrebat:

Salut.Am un telefon LG-P350 Optimus Me.De ieri nu mai pot vedea ce am pe card sau sa pun ceva pe el.Se aude sunetul ala cand il cuplez.Pe telefon imi zice daca vreau sa-l conectez la pc.Totul pare ok, dar la My Computer nu imi apare partitia.Am incercat mai multe metode dar nu merge,driver-ul l-am dezinstalat,si s-a reinstalat, dar am acceasi problema.

2 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Cred ca cablul de date e de vina. Incearca sa il bagi in alt USB, incercale pe toate.

| pmarius6 a răspuns:

Pe telefon iti citeste cardul? Ori e cardul de vina, ori cablul de date e stricat pe undeva. Sa te uiti atent la mesajele care le primesti de la windows cand bagi mufa: daca iti zice ca nu poate fi recunoscut dispozitivul conectat (sau ceva de genul)...