| danidanutz40 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung galaxy note 3 şi nu-mi merge ledul de notifocări din partea stângă sus a ecranului. Am încercat şi cu anumite aplicații de pe magazin play şi fără reuşita... Aş dori să ştiu de ce nu funcționează şi ce aş putea să fac să-l pun în funcțiune.Va mulțumesc :*

3 răspunsuri:
| AntoBio a răspuns:

Du-te la setari acolo are big grin

| Brigitte98 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru si am reusit sa il fac sa mearga din nou de la setari.Intri in setari si la afisare o sa ai acolo o optiune "indicator luminos intermitent" si la mine era dezactivat, de aia nu mergea; la telefonul meu apare asa, nu stiu daca la toate apare la fel.

| danidanutz40 explică:

Brigitte98 poate tu ai alt model, eu am SM-N9005