| Andreea222200 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S3 Neo. Problema e ca nu-mi mai functioneaza casca dreapta. Nu se mai aude nimic. Si nu e niciun fir rupt, sau ceva. Azi dimineata era totul in regula. Sper sa pot gasi cateva raspunsuri folositoare. Chiar imi place modelul asta de casti.

1 răspuns:
| Rockat a răspuns:

Problema este la căști, nu mai ai ce face să o repari. Poți să miști firul de la casca dreaptă în mai multe direcții să auzi dacă se rezolvă.