| r0b3Rt03 a întrebat:

Salut,am un telefon "Samsung galaxy young gt-s6130" il am de o sap. si azi mi s-a descarcat de tot, am spus sa il las 12 ore sa il formatez,are baterie LI-Ion,si nu stiu s-a auzit ceva ciudat,acum nu stiu. daca de la el dar eu zica ca de la paterie sa se fi spart vreun "litiu" sau cum sar chema nu stiu.

Ce ziceti, vreau sa raspunda doar cei in domeniu, si cu experienta multumesc.

3 răspunsuri:
| Laur001 a răspuns:

Nu frate, asa s-a auzit cand l-ai bagat la incarcat happy.

| AntiNoobs a răspuns:

Am aceeasi problema(cu exact acelasi telefon) se descarca foarte foarte rapid! Am schimbat si bateria si incarcatorul iar apoi se descarca ceva mai greu.

| r0b3Rt03 explică (pentru AntiNoobs):

La mine nu-i faza ca se descarca rapid doar ca e aia, si ai mai formatat bateria?