| Sader a întrebat:

Salut, as vrea ca pana incepe scoala sa imi cumpar un telefon dar nu prea am idei ce telefon sa imi cumpar. Eu ma gandeam sa imi cumpat un s7 edge la mana a 2-a. Voi ce imi recomandati? Sau credeti ca e ok s7 edge?

3 răspunsuri:
| Alle23 a răspuns:

E ok s7 edge
Dar de ce nu vrei sa iti iei un telefon mai ieftin si nou?
Eu am A5 2016, puteam sa il iau la mana a doua cu 5-6 milioane, dar am preferat sa mai dau cateva milioane in plus sa iau unul nou, asa sunt sigura ca nu l-am primit stricat happy Ai si garantie daca se intampla ceva.
Mult succes happy

| Sader explică (pentru Alle23):

Pai da dar la s7 nu e vorba de cateva mil ci de 10mil sau mai mult (depinde de unde il cumperi)

| Alle23 a răspuns (pentru Sader):

Multe telefoane bune sunt acum in jur de 10-15 mil maxim
uita-te prin recenzii pe eMAG happy