| Beyu a întrebat:

Aveti careva iphone 5 sau 5s replica? E ok? Merita sa dai banii pe el?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. De ce ai lua o replică?
2. Cum crezi că o replică poate fi ok de vreme ce este produsă pe cine ştie ce plută? Doar ca să te lauzi fraierilor că ai iPhone?
Rău aţi ajuns.

| Beyu explică (pentru anonim_4396):

Daca esti frustrat de ce pierzi vremea pe TPU si de ce te iei de oameni pe care nu-i cunosti? In primul rand nu vreau sa ma laud ca am iPhone, am alte motive care nu te privesc pentru care vreau un iPhone, si in al doilea rand oamenii isi cumpara de obicei replici pentru ca sunt mai ieftine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Beyu):

Eu mă refeream la utilitatea şi sustenabilitatea tehnică a unei replici. Dar e clar că nu putem dialoga, eu nu cobor la nivelul ăla happy Baftă cu replica, zic.

| Bizzle a răspuns:

Presupun ca diferentele nu-s mari, dar decat sa-ti iei o replica maii bine ia originalul sau alt telefon, parerea mea.

| denyemy a răspuns:

Nu merita, materiale mai proaste si la caracteristici nu seamana macar, daramite sa se compare, pui camera de 2 cu una de 8? Sa fim seriosi, arata dragut dar cam atat e de ele.

| Rubyrubyy a răspuns:

Eu inca nu am.Dar cred ca este foarte bun.

| mariaalexandragrigore a răspuns:

Eu am iphone 5 si pot sa-ti zic ca este foarte bun si chiar ti-l recomand happy