| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am fost la un Orange Shop si m-am jucat putin (maxim 50 de sec) cu un HTC desire c. La un pret de 200 de euro mi se parefoarte bun. Cand m-am jucat pe el a mers foarte bine. Am banii necesari pentru al cumpara dar as vrea sa va intreb si pe voi cei care ati avut HTC-uri sub 1200 delei cum sunt daca merg bine, daca se blocheaza, daca merg multe jocuri si din astea. Cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| akadel_2193 a răspuns:

Da este un telefon foarte bun pentru jocurii. si care sunt sub 1200. lei am avut unul si emrgeau jocurile super....Meirta sal ai daca il vrei pentru jocuri.

1 răspuns: