| DomnulFantastic a întrebat:

Salut,azi ma jucam cu modelul(parola)telefonului,si acum imi cere email-ul si parola gmail,eu introduc parola si emai-lul si nimic, ce fac? crying

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Nu, poze, filme, muzica chestii de genul raman, doar ca aplicatiile si conturile cu care esti logat da... Data viitoare retine Gmailul si parola pentru ca sunt foarte importante.

8 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Factory reset, probabil ai gresit de prea multe ori.

| DomnulFantastic explică (pentru Vanqu1sh):

Imi sterge tot?

| DomnulFantastic explică (pentru Vanqu1sh):

OK,mersi,ai fundoi!

| DomnulFantastic explică (pentru Vanqu1sh):

LOL,parca e nou laughing

| Vanqu1sh a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Acum asta este laughing, data viitoare fii mai atent si tine minte contul ala si parola!

| Vanqu1sh a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Nu, poze, filme, muzica chestii de genul raman, doar ca aplicatiile si conturile cu care esti logat da... Data viitoare retine Gmailul si parola pentru ca sunt foarte importante.

| anonim66231 a răspuns:

Resofteaza-l dar o sa-ti șteargă tot.

| Tha_Andreutza_1997 a răspuns:

Incearca sa pornesti netul de pe telefon daca merge, apoi bagi contul tau google si iti schimbi codul