| S1mplu a întrebat:

Salut baieti.

Am si eu nevoie de niste informatii.

Am abonament la RCS-RDS Digi Mobil.

Cand vorbesc cu cineva, de exemplu, sun pe cineva care este pe Orange, iar altcineva incearca sa ma sune de pe orice alta retea.

Cum vad ca acel cineva ma suna?

Pentru ca acum ceva timp, vorbeam cu o prietena la telefon si alt prieten a incercat sa ma sune si eu nici macar o notificare nu am vazut ca si cum m-ar fi sunat cineva.

Exista vreo setare pentru a ma suna altcineva in timp ce vorbesc deja la telefon?

Am telefon ALLView Viper 16 GB.

1 răspuns:
| Scorpiel a răspuns:

Activeaza apelul in asteptare. Asa o sa iti bipaie in ureche cand te suna cineva iar tu esti deja in alta convorbire.