| gabrielmoldovangabriel a întrebat:

Salut.Cand bag telefonul la incarcat nu se incarca.Si nici cu alte incarcatoare nu se incarca.Ce poate avea? Dau funda

Răspuns Câştigător
| danaieladaniela a răspuns:

Buna! Cred ca bateria telefonului tau nu mai este buna din cauza ca poate ti-ai bagat telefonul la incaract si l-ai scos inainte de a se inacarca complet, la fel face si telefonul mamei mele
Mai bine cumparati o alta baterie, va fi ca nou!´
Sper ca te-am ajutat happy

| Simpatic a răspuns (pentru danaieladaniela):

Raspuns total eronat, no offence dar un telefon nu se strica daca il scoti de la incarcat, nu spune nimeni ca un telefon acumulator li-ion/polimer etc trebuie incarcat 100%...

| danaieladaniela a răspuns (pentru Simpatic):

Nu? toate pe care le-am avut mi s-au stricat din cauza asta

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bateria sau mufa de incarcare a telefonului are mizerie.

| Timidul1 a răspuns:

Stai linstit, e de la mufa telefonului, du-te cu el la servis si ti-o schimba pe loc 50 de lei 70 maxim