| Flaviucu a întrebat:

Salut,
Cand iei un telefon in rate de la o firma de retea, Orange de exemplu, iti face un contract si o rata lunara. Acea rata ti-o face prin intermediul unei banci?

1 răspuns:
| ChristinaBreezy a răspuns:

Depinde, si eu am telefonul cumparat tot in rate. Sunt in Vodafone si mi-am facut abonament dar nu e prin intermediul unei banci. Parintii mei se duc lunar la Vodafone si platesc rata. Nu stiu daca se poate plati prin intermediul unei banci, mai bine te duci si te interesezi.