| catalinutzu95 a întrebat:

ce parere aveti despre situl dealextreme.com.as vrea sa imi iau telefonul acesta deoarece este fff ieftin http://dx.com/......ite-247058
Ce parere aveti se merita? sunt bune?

1 răspuns:
| AnDytheDj a răspuns:

Dupa design pare un Samsung Galaxy fake. Sau daca nu e fake e o copie. Nu stiu site-ul si nu pot sa iti spun daca e bun sau nu, dar nu ti-as recomanda sa iti cumperi acel telefon.

Daca vrei sa iti cumperi un telefon bun si la un pret acceptabil, poti astepta pana vine Black Friday cand probabil o sa fie reduceri mari.