| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,ce telefon imi recomandati dintre:Lg l5 II, Huawei ascend g510 si Nokia lumia 520? Mentionez ca unul dintre cele 3 va fi primul meu smartphone sau windows phone, deci in primul rand ma astept ca la viitorul telefon sa imi mearga bine jocurile fara lag de exemplu as vrea sa ma joc pes, asphalt 6 etc; cam asta este principalul motiv,in rest nu ma intereseaza foarte mult calitatea pozelor, o sa ascult ceva muzica, o sa navighez pe internet s.a.Deci ce telefon imi recomandati dintre cele 3 avand in vedere preferintele mele?

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Nu fa greseala de ati achizitiona un LG de orice fel nu sunt bune in rest as zice Huawei g510 de ce pentru ca este uternic si ai mai multe jocuri gratis pe market pe cand la Nokia aproape toate trebuie sa la platesti si desigur nu zic ca nu ar fi bun acel model de Nokia doar ca dintre cele 3 telefoane huaweiul este cel mai potrivit pentru ce vrei tu sa faci adica sa te joci jocuri pana nu mai poti si sa stii ca pe acel Huawei o sa iti mearga si asphalt7 nu doar 6winking

4 răspunsuri:
| Alex19950 a răspuns:

Un LG l5 II categoric.e mult mai bun pentru jocuri din moment ce are android.huawei este chinezarie.nu te sfatuiesc.mai bine tii bani decat sa dai banii pe un Huawei

| Lucian2990 a răspuns:

As zice Huawei sau Ascend G510

| Alex19950 a răspuns (pentru xxx8):

De ce nu sunt bune LG-urile?

| xxx8 a răspuns (pentru Alex19950):

Pentru ca cei de la LG nu implementeaza bine softul in telefon si merge foarte greu are lag chiar si cand fac preview la meniu mai ales ca jocurile nu prea merg sau merg dar nu asa de bine datorita tot softului