| undercover01 a întrebat:

ce telefon sa aleg dintre Nokia e6, Huawei G300 si Sony xperia U? telefonul il voi folosi pentru muzica, jocuri si fotografii! daca aveti si alte recomandari scrieti-le aici!

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Nokia E6-00, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=148,2281,2058

| LolaLollita a răspuns:

Xperia

| COOLboY a răspuns:

Xperia U costa numai 750-820 lei. Si da, as alege Xperia U, pentru ca Sony nu e firma chinezeasca ca Huawei, dar are Android, nu ca Nokia. Daca vrei insa sa trimiti mesaje multe, iti recomand automat Nokia.

| undercover01 explică (pentru COOLboY):

Cum am zis si mai sus:il voi folosi pentru jocuri, muzica fotografii happy...nu pentru mesaje

| Muthi98 a răspuns (pentru undercover01):

Iti recomand Samsung galaxy advance sau Sony Xperia P...

| Muthi98 a răspuns:

Xperia u, la ce buget vrei sa ajungi?