| George_Rosu_1999 a întrebat:

Cine îmi zice si mie daca exista vreun program pt Windows phone care sa descarci muzica, si sa o salveze in memoria telefonului? Toate care le-am avut mi le salva in program! crying((

Răspuns Câştigător
| PinkHD3 a răspuns:

Salut nu exista program de care vrei tu, toate sunt virusuri.
Cea mai buna metoda e bluetooth!
Sper ca te-am ajutatbig grin

2 răspunsuri:
| dana1407 a răspuns:

Nu, dar stiu un programel online cu care poti descarca muzica rapid si simplu (atat pentru pc cat si pentru telefoane): youtube-mp3.org (bagi linkul de la yt, download, save si gata!)

| George_Rosu_1999 explică:

Ah... Ce nașpa! Oricum mersi!