| Sadboy11 a întrebat:

Salut, dacă am un telefon (Samsung galaxy s22+ ) și a expirat garanția dar senzorul de amprente a început sa facă figuri (de exemplu îmi spune ca nu e disponibil senzorul sau ceva de genul) as putea merge cu telefonul la ei sa îl rezolve? Mentionez: A. Expirat garanția și telefonul nu a fost desfăcut. Mulțumesc de timpul acordat!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca a expirat garantia nu mai conteaza daca a fost deschis sau nu platesti reparatia.

| dullcat a răspuns:

Nu conteaza ca nu a fost desfacut.Fie platesti fie alegi alta metoda de deblocare.

| Simpatic a răspuns:

La ei la cine?
Daca a expirat garantia poti merge la orice service autorizat GSM pentru reparatie, constatare etc

| lpavel a răspuns:

Poti merge la un service dar va trebui sa platesti!