| DeathReaper a întrebat:

Daca eu am minute pe cartela [fara abonament Cosmote] si cineva imi trimite euro.Acei euro se vor tranforma in minute? Sau voi avea si minute si euro?

Si atunci cand reincarc cum fac sa imi ramana doar euro. vreau sa platesc un host

Răspuns Câştigător
| alex19051988 a răspuns:

Daca cineva iti trimite euro ramane banii pe cartela mea nu se transforma in minute. Acei bani raman pentru o perioada scurta de timp daca nu iii folosesti pafrca era 7 zile sau 30 de zile nu mai stiu exact.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti ramin si minute si euro. Dar, atentie, daca ai o optiune activa, s-ar putea sa iti ia din acei bani la reactivare. Nu iti ia doar daca nu ai credit suficient (sub 4 sau 5 euro, cit este optiunea).

| david1234567890 a răspuns:

Nu, nu se transformă în minute.